Video Galeri 1

Evde Kal
DENİZLİ
KORONA
BİLİYOR MUSUN KANALINDA MEHMET CEYLAN
AHMET DAVUTOĞLU
KURBAN MERKEZİ AKTAŞ ÇİFTLİĞİ
Tüm videolar...

Foto Galeri

SINAV NAYRAMPAŞA
MOZAİK FOLKLOR
KÜLÜPLER İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
BAYRAMPAŞA´DA KASTAMONU RÜZGARI
MHP BAYRAMPAŞA´YA KADINLAR
BAYRAK

GENÇLERDEN GAZETEMİZE ZİYARET

İSTANBUL İLÇE EMNİYET MÜDÜRLERİ DEĞİŞTİ

AYIP ETTİN BAŞKAN ... YAPILAN BÜYÜK SAYGISIZLIK

15 ŞEHİTLERİ YAPILAN TÖRENLERLE ANILDI

HAİNLER MİLLETİN VATAN SEVGİSİ KARŞISINDA EMELİNE ULAŞAMADI

MECLİSİNDE 15 TEMMUZ, 30 AĞUSTOSA

MECLİSTEN SREBRENİTSA KINAMASI

26 MİLYON AÇIK 218 MİLYON BORÇ ONAYLANDI

PAPAĞANI ÖLEN ÇOCUĞA BÜYÜK SÜRPRİZ

YENİLENSİN ÇARŞI CADDESİ OLSUN

BAŞKANIN OTURDUĞU SİTEDEN BELEDİYEYE ŞİKAYET

MECLİSE GÖKHAN DAL DAMGASI BAŞKAN ÇARESİZ KALDI

TARİHİ MİRAS, OSMANLININ KILIÇ HAKKI AÇILDI

"YAPILAN İŞLERİ PAYLAŞMIYORSUNUZ"

BAYRAMPAŞA'DA KÜLTÜR MERKEZİ YANDIAnahtar Kelimeler: TUNA SPOR İFTARDA BİRARADA

TUNA SPOR İFTARDA BİRARADA

Bayrampaşa Tuna Spor geleneksel iftar programında biraraya geldi.

iftar programına Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Belediye Başkanı Atila Aydıner, İstanbul Amatör Futbol Federasyonu Başkanı Ali Düşmez ve federasyon temsilcileri, İsmetpaşa Mahalle Muhtarı Semih Çelebi, Murat Mahalle Muhtarı Seyit Keleş kulüp yöneticileri, işadamları ve Tuna Spor gönüllüleri katıldı.

Tuna Spor Başkanı Mustafa Altuntaş yaptığı konuşmada katılımcılara teşekkür etti. Mustafa Altuntaş Tuna Spor´un geleneksel iftarının daha kalabalık ve güzelleştiğini söyledi. Bu günlere kolay gelmedik diyen Altuntaş; "Kurucularımızın başında Belediye Başkanımız Atila Aydıner ve diğer emeği geçenlere huzurunuzda teşekkür ediyorum. Birlikte olmanın, büyük güç olmanın yolunu açan bu abilerimize ve bizlere destek veren büyüklerimize çok teşekkür ediyorum" dedi.

programda konuşan Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba Spor kulüpleri güvenilir kurumlar olması gerektiğini, çocuklarımızı güvenle gönderebilmesi lazım geldiğini, Tuna Spor´un bu güvene layık olduğunun altını çizdi. Başka programlar olmasına rağmen bu programı tercih ettiğini söyledi.

İstanbul Amatör Futbol Federasyonu Başkanı Ali Düşmez´de konuşmasında ülkenin değerleri olduğunu sporun bu değerle katkı yapan bir kol olduğunu söyledi. Ali Düşmez; "Böyle bir değeri yaşattığı için Mustafa Kardeşimin nezdinde yönetime teşekkür ediyorum. Paylaşmak bizim ananelerimizde olan bir güzelliktir. Bizde bu gece burada lokma paylaşıyoruz. Aynı sofraya oturuyoruz. Bu çok değerlidir toplum artık paylaşmayı unutuyor bunu unutturulmadığı için teşekkür ediyorum. Spor çok önemli bir çimentodur. Toplumu yan yana getiren bir çimentodur. Mahallelerin abileri vardır o abiler futbol oynamamış spor yapmamışlardı ama gençleri yan yana getiriyorlardı.  " diyerek Ramazan ayının spor camiası olarak önemine dikkat çekti.

Belediye Başkanı Atila Aydıner ise konuşmasında Ramazan ayının önemine dikkat çekerek, Tuna spor olarak önemli bir kuruluş olduğunu dile getirdi.