Video Galeri 1

Evde Kal
DENİZLİ
KORONA
BİLİYOR MUSUN KANALINDA MEHMET CEYLAN
AHMET DAVUTOĞLU
KURBAN MERKEZİ AKTAŞ ÇİFTLİĞİ
Tüm videolar...

Foto Galeri

SINAV NAYRAMPAŞA
MOZAİK FOLKLOR
KÜLÜPLER İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
BAYRAMPAŞA´DA KASTAMONU RÜZGARI
MHP BAYRAMPAŞA´YA KADINLAR
BAYRAK

"YAPILAN İŞLERİ PAYLAŞMIYORSUNUZ"

BAYRAMPAŞA'DA KÜLTÜR MERKEZİ YANDI

HAKSIZ VE HUKUKSUZ BIR SÜRECİN İÇİNE ÇEKİLİYOR

BAYRAMPAŞA MİLLİ EĞİTİMDE GÖREV DEĞİŞİMİ

GİTMEK İSTEYEN GİDER, İSTEMEYEN KALIR

“HESAPSIZ NORMALLEŞMENİN SONU FELAKET OLMASIN” DEMİŞTİK

KÜLTÜR MERKEZİNDE YANGIN TEHLİKESİ

KIZILAY’A KANLARIYLA DESTEK OLDULAR

SP BAYRAMPAŞA'NIN SORUNLARINI ANLATTI

KENTSEL DÖNÜŞÜMDE DÜNDEN BU GÜNE NE DEĞİŞTİ?

VATANDAŞ RAHATSIZ BELEDİYE ÇÖZÜMSÜZ NASIL İŞ BU?

RUMELİ CAMİASININ ACI GÜNÜ

BİLİM KURULU ÜYESİ ÖZLÜ’DEN YOLA ÇIKACAKLARA UYARILAR

HESAPSIZ NORMALLEŞMENİN SONU FELAKET OLMASINAnahtar Kelimeler: SPOR TESİSİ HİZMETE AÇILDI

O SPOR TESİSİ HİZMETE AÇILDI

Mehmet Akif Ersoy Spor Tesisleri Bayrampaşa´da engellilere özel bir etkinlikle gerçekleşti.

Bayrampaşa Kaymakamlığı arkasında bulunan ve eski adı Okan Buruk Spor Tesisleri olan ve geçtiğimiz aylarda yapılan ihale ile 3 yıllığına işletmesi el değiştiren Mehmet Akif Ersoy Spor Tesisi´nin açılışına spor, siyaset ve STK´lardan bir çok davetli katıldı.
Irmak Grup Şirketler Grubu yöneticisi ve Süper Amatör Lig takımlarından Irmakspor´un da yöneticisi Burak Akgül tarafından hizmete sunulan tesislerin açılışına AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Alsaç, Irmak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, AK Parti Bayrampaşa Belediye Başkan Aday Adayı Emin Şen, Yıldırımbosnaspor Teknik Direktörü Reşat Hot, Bayrampaşaspor Altyapı Koordinatörü Davut Bulut, Papen lakabıyla tanınan eski G.Saraylı futbolcu Mustafa Kocabey, Beşiktaşlı eski futbolcu ve Bayrampaşaspor eski teknik direktörlerinden Halim Okta, Bayrampaşalı eski futbolculardan Mehmet Kalemci, Sedat Aliş,  Prof. Dr. Bektaş Yıldırım, şarkıcı Mümin Sarıkaya, Gaziantepli Hacı Bayram Baklava´nın kurucusu Bayram Demir, tesisin yöneticilerinden Halit Fikret Toncer ile çok sayıda davetli katıldı.  
Baştan aşağıya komple yenilenen tesislerin açılışında Yeşil Cami Kuran Kursu hocası Adem Kazdal tarafından Kuran-ı Kerim tilaveti okundu ve ardından dua edildi.
Eyüpsultan Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tüfekçi´nin vefat eden annesinin cenaze namazına katılan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, açılışa daha sonradan katılırken, ?Yenilenen ve yeni yüzüyle hizmete giren Mehmet Akif Ersoy Spor Tesisi, Bayrampaşamıza hayırlı olsun? ifadelerini kullandı.
3 Aralık Dünya Engeliler günü dolayısıyla Bayrampaşa Mehmet Akif Ersoy Spor Tesisi´nin açılışında anlamlı bir etkinlik yapıldı. Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engeliler Rehabilitasyon Merkezi´nde tedavi gören gençler futbol maçı yaptı.

MUSTAFA KOCABEY: HEPİMİZ ENGELLİ POTANSİYELİZ
Açılışa katılan Galatasaraylı eski futbolcu Mustafa Kocabey, engellilere destek için yanlarında bulundu. Böyle organizasyonlara hep katılmaya çalıştığını belirten Mustafa Kocabey, ?Hepimiz engelli potansiyeliz. Yarın ne olacağı belli olmayan durumlar. Biz kardeşlerimizin yanında olmak istiyoruz. Onların devamlı yanında olmak istiyoruz. Organ nakli organizasyonlarına da katılmıştım. Topluma var olmuş insanların bunlara önlük yapması gerektiğini inan bir insanım? diye konuştu.

BURAK AKGÜL: BAYRAMPAŞAMIZA HAYIRLI OLSUN
Spor kompleksinin sahibi Burak Akgül ise, tesisi baştan aşağıya yenilediklerini belirterek, ?Tesisteki kalelerin fileleri ve sahanın üstündeki fileler yenilendi. Isıtma sistemi, soyunma odaları ve duşlar tek tek elden geçirildi. Tribünün ön kısmındaki tellere darbeleri azaltmak için ve rüzgarı kesmek için özel çim halı parçaları konuldu. Tesisimiz Bayrampaşamızdaki sporseverlere hayırlı olsun. Tesisimizin açılışında da engelli kardeşlerimize maç yaptırarak farkındalık oluşturmak istedik. Engelli kardeşlerimizi burada ağırlayıp, spor yatırmak amacımız. Onların mutluluğunu görmek, onlarla beraber onların mutluluğunu görmek bence bir mesaj olarak düşünüyorum. Kendi aralarında bir eğlence olacak. Kendi aralarında engelleri kaldırdığımızı ben inancındayım? şeklinde konuştu.

TONCER: ENGELİ KOYAN ENGELSİZLERİZ
Engelli ve özürlü kelimelerinden rahatsız olduğunu ifade eden Mehmet Akif Ersoy Spor Tesisi´nin yöneticisi Halit Fikret Toncer de, ?Açılışın Bayrampaşamıza hayırlı olmasını diliyorum. Özürlü ve engelli insan yok. Engeli koyan bir engelsizleriz. Bizler biraz daha duyarlı olursak, onlar daha rahat işlerini yapıp, hiç kimseye ihtiyaçları olmayacak. 3 Aralık maalesef yılda bir kez hatırlama günü? açıklamasında bulundu.