Video Galeri 1

Evde Kal
DENİZLİ
KORONA
BİLİYOR MUSUN KANALINDA MEHMET CEYLAN
AHMET DAVUTOĞLU
KURBAN MERKEZİ AKTAŞ ÇİFTLİĞİ
Tüm videolar...

Foto Galeri

SINAV NAYRAMPAŞA
MOZAİK FOLKLOR
KÜLÜPLER İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
BAYRAMPAŞA´DA KASTAMONU RÜZGARI
MHP BAYRAMPAŞA´YA KADINLAR
BAYRAK

BAYRAMPAŞA'DA KÜLTÜR MERKEZİ YANDI

HAKSIZ VE HUKUKSUZ BIR SÜRECİN İÇİNE ÇEKİLİYOR

BAYRAMPAŞA MİLLİ EĞİTİMDE GÖREV DEĞİŞİMİ

GİTMEK İSTEYEN GİDER, İSTEMEYEN KALIR

“HESAPSIZ NORMALLEŞMENİN SONU FELAKET OLMASIN” DEMİŞTİK

KÜLTÜR MERKEZİNDE YANGIN TEHLİKESİ

KIZILAY’A KANLARIYLA DESTEK OLDULAR

SP BAYRAMPAŞA'NIN SORUNLARINI ANLATTI

KENTSEL DÖNÜŞÜMDE DÜNDEN BU GÜNE NE DEĞİŞTİ?

VATANDAŞ RAHATSIZ BELEDİYE ÇÖZÜMSÜZ NASIL İŞ BU?

RUMELİ CAMİASININ ACI GÜNÜ

BİLİM KURULU ÜYESİ ÖZLÜ’DEN YOLA ÇIKACAKLARA UYARILAR

HESAPSIZ NORMALLEŞMENİN SONU FELAKET OLMASIN

BAYRAMPAŞA CAMİLERİ LİSTESİAnahtar Kelimeler: ERASMUSDAYS ETKİNLİĞİ

İBB´DEN ?ERASMUSDAYS? ETKİNLİĞİ

İBB speaking (İngilizce konuşma) etkinliği ile tüm Avrupa´da aynı zamanda düzenlenen ?ErasmusDays? kutlamalarına dahil oldu. Katılımcıların iki gün boyunca İngilizce pratiği yaptığı etkinliğe farklı ülkelerden gelen Erasmus+ programı öğrencileri katıldı.

Avrupa´da eş zamanlı kutlamaların yapıldığı ?ErasmusDays?in 3. yılı dolayısıyla İBB Eurodesk Temas Noktası´nda İngilizce konuşma ve pratik yapma etkinliği düzenlendi. Etkinlik kapsamında Erasmus+ projesi olan ?Multicultural Bridge-Çok Kültürlülük Köprüsü? ile İstanbul´a gelen Türk ve yabancı öğrenciler İBB Eurodesk Temas Noktası´nda buluştu.


İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesindeki Cağaloğlu Gençlik Ofisi´nde faaliyetlerini sürdüren İBB Eurodesk Temas Noktası´ndaki etkinliğe; 25 Türk, 35 Slovakyalı ile 35 Yunan - Polonyalı ve İspanyol olmak üzere toplam 60 genç katıldı.


Tercüman ve eğitmenler eşliğinde yapılan etkinlikte günlük konuşma içinde en çok karşılaşılan durum ve olaylara ilişkin pratik yapıldı. 10-13 Ekim tarihleri arasındaki etkinliğe İBB Halkla İlişkiler Müdürlüğü de Beyaz Gezi programı ile İstanbul´a ilk kez gelen gençlere Panorama 1453 Tarih Müzesi, Miniaturk, Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya Müzesi ve Topkapı Sarayı´nı gezdirdi.


İlki 2017 yılında düzenlenen ?ErasmusDays? Avrupa Festivali, Erasmus+ programlarının ve yararlanıcılarının hikayelerinin daha görünür hale gelmesine, proje sonuçlarının ve hikayelerinin yerelde daha fazla paylaşmasına olanak sağlıyor.


Festival tarihlerinde, Erasmus+ program ve projelerine dahil olan kamu kurumlarının, sivil toplum kuruluşlarının, öğrencilerin, gençlerin ve vatandaşların deneyimlerini paylaşabilecekleri faaliyetler düzenleniyor. Proje sahibi her kurum kendi etkinliğini planlayabiliyor. Daha önce uygulanan veya mevcut projelerin yaygınlaştırılmasına yönelik faaliyetler gerçekleştiriliyor.