Video Galeri 1

Evde Kal
DENİZLİ
KORONA
BİLİYOR MUSUN KANALINDA MEHMET CEYLAN
AHMET DAVUTOĞLU
KURBAN MERKEZİ AKTAŞ ÇİFTLİĞİ
Tüm videolar...

Foto Galeri

SINAV NAYRAMPAŞA
MOZAİK FOLKLOR
KÜLÜPLER İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
BAYRAMPAŞA´DA KASTAMONU RÜZGARI
MHP BAYRAMPAŞA´YA KADINLAR
BAYRAK

"YAPILAN İŞLERİ PAYLAŞMIYORSUNUZ"

BAYRAMPAŞA'DA KÜLTÜR MERKEZİ YANDI

HAKSIZ VE HUKUKSUZ BIR SÜRECİN İÇİNE ÇEKİLİYOR

BAYRAMPAŞA MİLLİ EĞİTİMDE GÖREV DEĞİŞİMİ

GİTMEK İSTEYEN GİDER, İSTEMEYEN KALIR

“HESAPSIZ NORMALLEŞMENİN SONU FELAKET OLMASIN” DEMİŞTİK

KÜLTÜR MERKEZİNDE YANGIN TEHLİKESİ

KIZILAY’A KANLARIYLA DESTEK OLDULAR

SP BAYRAMPAŞA'NIN SORUNLARINI ANLATTI

KENTSEL DÖNÜŞÜMDE DÜNDEN BU GÜNE NE DEĞİŞTİ?

VATANDAŞ RAHATSIZ BELEDİYE ÇÖZÜMSÜZ NASIL İŞ BU?

RUMELİ CAMİASININ ACI GÜNÜ

BİLİM KURULU ÜYESİ ÖZLÜ’DEN YOLA ÇIKACAKLARA UYARILAR

HESAPSIZ NORMALLEŞMENİN SONU FELAKET OLMASINAnahtar Kelimeler: HASAN MUTLU TEKRARDAN BAŞKAN

HASAN MUTLU TEKRARDAN BAŞKAN!

Ülke Politikaları Vakfının 16.Ncı Mütevelli Heyeti Ve Genel Kurul Toplantıları Grand Cevahir Otel´de Gerçekleştirildi..

ÜLKE POLİTİKALARI VAKFININ 16.NCI MÜTEVELLİ HEYETİ VE GENEL KURUL TOPLANTILARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ..

Sunumunu Bahar Eruyan´ın, Genel Kurul Divan Başkanlığını CHP İstanbul eski Milletvekili Süleyman Çelebi, Divan Üyeliklerini ise CHP Bayrampaşa Örgüt Üyesi Kumru Gözde ve Senem Arıyeşil´in yaptığı Ülke Politikaları Vakfının 16. Olağan Mütevelli Heyeti Toplantısı ve Genel Kurulu saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı ile başlarken ilk konuşmayı CHP Bayrampaşa eski İlçe Başkanı, 31 Mart Yerel Seçimlerinde CHP Bayrampaşa Belediye Başkan aday adayı ve Ülke Politikaları Vakıf Başkanı Hasan Mutlu yaptı?

Gündem maddelerine geçmeden önce Kongre Divan Başkanlığını yürüten Süleyman Çelebi kongreye katılanlar arasında bulunan CHP eski Genel Başkanı Altan Öymen, DSP Kurucularından ve eski DSP Genel Başkan Yardımcısı Murteza Çelikel, CHP eski İstanbul Milletvekili ve eski Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, CHP PM Üyesi Burhan Şenatalar, CHP İstanbul eski İl Başkanları Nebil İlsever, Berhan Şimşek, 31 Mart Yerel Seçimlerinde CHP Eyüp Belediye Başkan adayı olan Emel Bilenoğlu´na selamlama konuşması yapmaları için kürsüye davet ederken konuşmacılar Ülke Politikaları Vakfının siyaset arenasındaki konumu ve siyasetteki belirleyici tavrının bu güne kadarki süreci ve bundan sonrada ne olması gerektiği konusunda düşünlerini dile getirdiler?

Konuşmaların ardından geçilen gündem maddesi gereğince Ülke Politikaları Vakfının 2018 Yılı faaliyet raporu Vakıf Yönetim Kurulu Üyesi kapatılan Durusu eski Belediye Başkanı Engin Akman tarafından okunurken Vakıf yönetim kurulu Üyesi Jaklin Köse tarafından okunan faaliyet raporu hakkındaki Denetleme Kurulu Raporu oylanarak kabul edildi?

Vakıf Faaliyetlerinin görüşüldüğü gündemin 10. Maddesinde Ülke Politikaları Vakfı olarak her yıl 20 Ekim tarihinde ?Atatürk Genç Politikacı? ödülü verilmesi ve 30 kişilik kurulması düşünülen Danışma kurulunun 15 tanesinin mutlaka kadın olması gerektiği yönündeki Murteza Çelikel´in önerisi oy birliği ile kabul edildi..

27. Dönem Milletvekili adayı Mersin Balkan, CHP İstanbul eski İl Başkanı Cemal Özdemir,DSP İstanbul eski İl Başkanı İsmail Saygılı, CHP İstanbul eski İl Sekreteri Hakkı Sağlam, CHP İstanbul eski İl Başkan yardımcısı Ali Mutlu Köylüoğlu, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Temizel Yalınkılıç, CHP Arnavutköy İlçe Başkanı Ruhi Tuncel, CHP Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı Meltem Yücel Pir, CHP Bayrampaşa eski İlçe Başkanı Filiz Oral, CHP Gaziosmanpaşa eski İlçe Başkanı Müjdat Göçmen, CHP Gaziosmanpaşa eski İlçe Başkan Yardımcısı Ali Yıldırım, CHP Bayrampaşa eski İlçe Başkan Yardımcıları Hasan Metin, Saniye Gökçel, Lütfü Kadıoğlları, Bekir Önder, Yasemin Sevigen, CHP Sarıyer Belediye ve İBB Meclis Üyesi Nizamettin Günel, CHP Bayrampaşa Belediye Meclis Üyesi Çetin Tüfekçi,CHP Bayrampaşa Örgüt Üyeleri Birsen Adıyaman,Erol Öztürk, Güner Adıyaman, Murat Yetişmiş, Nurcan Doğan, Recep Hakkı Can´da katılanlar arasında idiler?
Tek liste halinde gidilen Genel Kurulunda Hasan Mutlu tekrar başkanlığa seçilirken Engin Akman, İlay Aksoy, Aysemin Gülmez, Jaklin Horopsima Köse, Orhan Ülker, Hasan Ali Hayıroğlu yeni yönetimde yer alan isimler olurlarken Nizamettin Günel, Lütfü Kadıoğulları, Ahmet Hacıoğlu ve Meltem Yücel Pir yedek yönetim kurulunda yer aldılar..

Hamit Tahan, Selim Mataracı, İsmail Yazgılı´nın asıl Sevim Temizel Yalınkılıç ve Abdullah Açık´ın yedek Denetim Kurulunda yer aldığı Genel Kurula İstanbul Barosu Yönetim Kurulu Üyeleri 2014 Yerel Seçimlerinde CHP Gaziosmanpaşa Belediye Başkan adayı olan Selahattin Meriç ve CHP Şişli Örgüt Üyesi Burcu Aslan ve CHP camiasının yakından tanıdığı isim olan Mücahit Avcı´da katılan isimlerdi