SENDE EVDE KAL!.... (şiir)

BEN KIRK YIL ÖNCE YAŞADIM BU GÜNÜ

EVDE KAL SEVGİLİM

KAVUŞAMADIK.

MEHMEDİM

Şifa Ola

AH BE GÜLÜM

Video Galeri 1

Evde Kal
DENİZLİ
KORONA
BİLİYOR MUSUN KANALINDA MEHMET CEYLAN
AHMET DAVUTOĞLU
KURBAN MERKEZİ AKTAŞ ÇİFTLİĞİ
Tüm videolar...

Foto Galeri

SINAV NAYRAMPAŞA
MOZAİK FOLKLOR
KÜLÜPLER İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
BAYRAMPAŞA´DA KASTAMONU RÜZGARI
MHP BAYRAMPAŞA´YA KADINLAR
BAYRAK

BU ÇAĞRIYA KULAK VERMEK LAZIM

DOĞRUNUN NEREDEN GELDİĞİNE BAKILMAZ

UTANMAK GELİYORSA İÇİMİZDEN

BU GÜN BİZİM DOĞUM GÜNÜMÜZ

SAYGISIZLIKLARINI İSPAT ETTİLER

DAMAK TADI "ŞEN BESİCİLİK" ADI

SİYASİ TIRPANA DEVAM

BİLİM KURULU ÜYESİ ÖZLÜ’DEN YOLA ÇIKACAKLARA UYARILAR

SOKAĞA ÇIKMA YASA GÜNLERİNİN AYRINTILARI

YENİ DÖNEM, TEDBİRLER İLE ÖZLEMLERİN SENTEZİDİR

SONUÇLAR HERGÜN DAHA İYİYE GİDİYOR

AVM'LER AÇILACMAYA HAZIRLANIYOR AMA!....

ERDOĞAN; “UZLAŞMA ZEMİNİNDE YAPTIK”

HESAPSIZ NORMALLEŞMENİN SONU FELAKET OLMASIN

BAYRAMI LEHİMİZE ÇEVİREBİLİRİZ

AHLAKSIZ SALDIRILARIN KARŞISINDAYIZ...

TEDBİR ALMAK BU KADAR ZOR MU?

ANNE VE TOPLUMDA KADININ YERİ

NE OLUR BİRAZ DAHA DİKKAT!....

BİRAZ VİCDAN BİRAZ ANLAYIŞ

RUMELİ CAMİASININ ACI GÜNÜ

BİLİM KURULU ÜYESİ ÖZLÜ’DEN YOLA ÇIKACAKLARA UYARILAR

HESAPSIZ NORMALLEŞMENİN SONU FELAKET OLMASIN

BAYRAMPAŞA CAMİLERİ LİSTESİ

SOSYAL MESAFELİ CAMİ GENELGESİ YAYINLANDI

BU KADARI DA OLMAZ ARTIK

KAYMAKAM ŞENEL'DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAYRAMI LEHİMİZE ÇEVİREBİLİRİZ

BU GÜNÜN İFTAR MENÜSÜNDE İNCİK HAŞLAMA

SOKAĞA ÇIKMA YASA GÜNLERİNİN AYRINTILARI

BİR BURUK 19 MAYIS KUTLAMASI

KADİR GECESİNDE, KUR’AN’IN KADRİNİ BİLELİM

BAYRAMDA 81 İLDE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI

KAYMAKAM ŞENEL'DEN 19 MAYIS MESAJIGÜRPINAR SAHİLİ´NDE DENİZ TEMİZLİĞİ YAPILDI

DALGIÇLAR DENİZ TEMİZLİĞİNE FARKINDALIK İÇİN DALDI

Beylikdüzü Belediyesi, Beylikdüzü Belediyesi Sualtı Arama Kurtarma Ekibi ve Bahçeşehir Üniversitesi Sualtı Kulübü işbirlliği ile Gürpınar Sahili´nde deniz temizliği yaptı. Deniz temizliğine dikkat çekmek ve konuyla ilgili farkındalık yaratmak için gerçekleştirilen dalış etkinliğinde dalgıçlar, denizden atık topladı.

Beylikdüzü Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Beylikdüzü Belediyesi Sualtı Arama Kurtarma Ekibi ve Bahçeşehir Üniversitesi Sualtı Kulübü işbirliğiyle deniz temizliğine dikkat çekmek için anlamlı bir etkinliğe imza attı. Gürpınar Sahili´nde yapılan deniz temizliği çalışmasında, Beylikdüzü Belediyesi Sualtı Arama Kurtarma Ekibi ve Bahçeşehir Üniversitesi Sualtı Kulübü´nden 14 dalgıç, denizin dibini tarayarak atık topladı. Cam şişe, metal kutu, telefon, tesbih, gözlük, demir parçaları, giysiler gibi çöplerin denizden çıkarıldığı bir buçuk saat süren temizleme çalışmalarını, Beylikdüzü Belediyesi 2. Başkan Vekili Müslüm Akülker de yakından takip etti. Dalgıçların özverili çalışmalarıyla deniz dibinden çıkarılan atık malzemeler, bir süre sahilde sergilendi. Cinslerine göre ayrılan ve Bahçeşehir Üniversitesi Sualtı Kulübü´ne teslim edilen atık malzemeler, Bahçeşehir Üniversitesi tarafından sanatsal materyal yapımında kullanılacak.

Akülker: Doğayı ve Denizimizi Koruyalım

Deniz temizliği çalışmasının sonunda yaptığı konuşmada, çevre ve deniz temizliği için bilinçlenmenin ailede başlaması gerektiğine dikkat çeken Beylikdüzü Belediyesi 2. Başkan Vekili Müslüm Akülker ?Denizin ve doğanın bize ihtiyacı yok. Bizim denize ve doğaya ihtiyacımız var. Beylikdüzü Belediyesi Sualtı Kurtarma Ekibi ve Bahçeşehir Üniversitesi Sualtı Kulübü ile beraber bir saatlik çalışmanın sonucunda toplanan çöpleri gördük. Hepimizin canla başla mücadele edip doğayı ve denizlerimizi temiz tutmamız gerekiyor. Hepimize iş düşüyor. Rica ediyorum, denizimizi ve doğamızı temiz tutalım. Bugün, deniz temizliğinde emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.? diye konuştu.

 

Mete: Daha Temiz Bir Sahil İçin Katkı Sunduk Beylikdüzü Belediyesi Sualtı Arama Kurtarma Ekibi´nden dalgıç Birol Mete ise konuşmasında ?Birisi gelip evinize çöp atsa rahatsız olmaz mısınız? Deniz de canlıların yaşam alanı? Biz, bugün yaptığımız bu

denizdibi temizlik çalışmasıyla hem balıkların ve deniz canlılarının yuvalarını temizleyip onlara daha temiz bir ortam sağladık hem de Gürpınar sahilinin daha temiz olmasına katkı sunduk. Ayrıca, Bahçeşehir Üniversitesi´ndeki arkadaşlar, bugün burada topladığımız çöplerle değişik sanatsal materyaller yapmayı düşünüyorlar. Bugün, Gürpınar sahilinde yaptığımız deniz temizliği ile onlara da materyal sağlamış olduk.? ifadelerine yer verdi.  Saraçoğlu: Denize Atılan Bize Geri Dönüyor.

 

Bahçeşehir Üniversitesi Sualtı Kulübü dalgıçlarından Cansu Saraçoğlu da vatandaşları, deniz ve çevre kirliliği konusunda bilinçli olmaya davet ederek ?Gözle görülmese de denizlerin altında bir çok çöp var. Telefon bulduk, kıyafet bulduk, özellikle şişe çok fazla çıktı. Şu an inanılmaz bir plastik sorunu var ve balıklar bunları yiyor; biz de balıkları yiyoruz. Aslında, denize atılan her şey bize geri dönüyor ama bunun pek farkında değiliz. Bunu biraz daha vurgulamak için Gürpınar´da yapılan bu deniz temizliği çalışmasında toplayabildiğimiz kadar çöp toplamaya çalıştık.? şeklinde konuştu.