Video Galeri 1

Evde Kal
DENİZLİ
KORONA
BİLİYOR MUSUN KANALINDA MEHMET CEYLAN
AHMET DAVUTOĞLU
KURBAN MERKEZİ AKTAŞ ÇİFTLİĞİ
Tüm videolar...

Foto Galeri

SINAV NAYRAMPAŞA
MOZAİK FOLKLOR
KÜLÜPLER İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
BAYRAMPAŞA´DA KASTAMONU RÜZGARI
MHP BAYRAMPAŞA´YA KADINLAR
BAYRAK

BAYRAMPAŞA'DA KÜLTÜR MERKEZİ YANDI

HAKSIZ VE HUKUKSUZ BIR SÜRECİN İÇİNE ÇEKİLİYOR

BAYRAMPAŞA MİLLİ EĞİTİMDE GÖREV DEĞİŞİMİ

GİTMEK İSTEYEN GİDER, İSTEMEYEN KALIR

“HESAPSIZ NORMALLEŞMENİN SONU FELAKET OLMASIN” DEMİŞTİK

KÜLTÜR MERKEZİNDE YANGIN TEHLİKESİ

KIZILAY’A KANLARIYLA DESTEK OLDULAR

SP BAYRAMPAŞA'NIN SORUNLARINI ANLATTI

KENTSEL DÖNÜŞÜMDE DÜNDEN BU GÜNE NE DEĞİŞTİ?

VATANDAŞ RAHATSIZ BELEDİYE ÇÖZÜMSÜZ NASIL İŞ BU?

RUMELİ CAMİASININ ACI GÜNÜ

BİLİM KURULU ÜYESİ ÖZLÜ’DEN YOLA ÇIKACAKLARA UYARILAR

HESAPSIZ NORMALLEŞMENİN SONU FELAKET OLMASIN

BAYRAMPAŞA CAMİLERİ LİSTESİGENÇ KIZILAY BELEDİYEYE SIĞMADI

Genç Kızılay Bayrampaşa Şube Başkanı SHU. Berat AKOVA, Yönetim Kurulu ve 160 gönüllüsü ile Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila AYDINER´i ziyaret etti.

5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle gerçekleştirilen ziyarette Başkan Aydıner, Genç Kızılaycıları Belediye Meclis Salonu´nda ağırladı.

Kürsüde konuşma yapan Genç Başkan Berat AKOVA, ?150 yıllık bu ulu çınarın bir mensubu olmaktan gurur duyuyorum. İnsanlık adına çalışıyor ve yarınlara ışık oluyoruz. En büyük gücümüz de gönüllülerimizdir. Bu sebeple tüm gönüllülerimizin gününü kutluyorum. Bize bugüne dek tüm çalışmalarımızda maddi-manevi her türlü desteği veren, en büyük gönüllümüz olan Başkanımız Atila AYDINER´i bu özel gün münasebetiyle ziyaret ettik. Kendisine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Şube Başkanım Okan AYSU´nun selamlarını iletiyorum. Buradaki kardeşlerim ve diğer teşkilat mensuplarım kendisine müteşekkirdir ve her zaman Atila Ağabeyleri´nin arkasındadırlar? dedi.

Başkan Aydıner ise, ?Kızılay dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşudur. Sizleri bu kurumda görev aldığınız için tebrik ediyorum. Her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyorum. İnşallah derslerinizde başarılı olup güzel üniversiteler kazanacaksınız. Her alanda donanımlı olmalısınız. Bu yüzden çok çalışacaksınız. Bu güzel organizasyon için Okan Bey´e, Berat kardeşime ve sizlere teşekkür ediyorum? dedi. Konuşmalardan sonra Berat Akova, Başkan Aydıner´e Kızılay rozeti taktı ve hediyelerini takdim etti. Akabinde kısa bir sohbet gerçekleştirdiler. Program, genç gönüllülerin Başkan ile fotoğraf çektirmeleriyle sona erdi.