Video Galeri 1

Evde Kal
DENİZLİ
KORONA
BİLİYOR MUSUN KANALINDA MEHMET CEYLAN
AHMET DAVUTOĞLU
KURBAN MERKEZİ AKTAŞ ÇİFTLİĞİ
Tüm videolar...

Foto Galeri

SINAV NAYRAMPAŞA
MOZAİK FOLKLOR
KÜLÜPLER İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
BAYRAMPAŞA´DA KASTAMONU RÜZGARI
MHP BAYRAMPAŞA´YA KADINLAR
BAYRAK

"YAPILAN İŞLERİ PAYLAŞMIYORSUNUZ"

BAYRAMPAŞA'DA KÜLTÜR MERKEZİ YANDI

HAKSIZ VE HUKUKSUZ BIR SÜRECİN İÇİNE ÇEKİLİYOR

BAYRAMPAŞA MİLLİ EĞİTİMDE GÖREV DEĞİŞİMİ

GİTMEK İSTEYEN GİDER, İSTEMEYEN KALIR

“HESAPSIZ NORMALLEŞMENİN SONU FELAKET OLMASIN” DEMİŞTİK

KÜLTÜR MERKEZİNDE YANGIN TEHLİKESİ

KIZILAY’A KANLARIYLA DESTEK OLDULAR

SP BAYRAMPAŞA'NIN SORUNLARINI ANLATTI

KENTSEL DÖNÜŞÜMDE DÜNDEN BU GÜNE NE DEĞİŞTİ?

VATANDAŞ RAHATSIZ BELEDİYE ÇÖZÜMSÜZ NASIL İŞ BU?

RUMELİ CAMİASININ ACI GÜNÜ

BİLİM KURULU ÜYESİ ÖZLÜ’DEN YOLA ÇIKACAKLARA UYARILAR

HESAPSIZ NORMALLEŞMENİN SONU FELAKET OLMASINBağcılar Belediyesi 7 projesiyle Teknofest´te görücüye çıktı

Teknofest İstanbul´un açılışına katılan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı da Bağcılarlı miniklerin standını ziyaret edip onlara destek verdi.

22 ülkeden toplam 17 bin 373 takım ve 50 bin yarışmacının yer aldığı Teknofest İstanbul´da Bağcılar Belediyesi Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi ve Fuat Sezgin Bilim Merkezi 7 projeyle yer alıyor.Teknofest İstanbul´un açılışına katılan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı da Bağcılarlı miniklerin standını ziyaret edip onlara destek verdi.

Türkiye´nin en büyük teknoloji etkinliği Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali´nin açılışı dün yapıldı. Atatürk Havalimanı´nda Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank´ın açılışını yaptığı uluslararası festivale Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı da katıldı.

Renkli gösteri ve nefes kesen uçuşlara ev sahipliği yapan Teknofest´te 122 ülkeden 17 bin 373 takım ve 50 bin yarışmacı mücadele ediyor. Geleceğe ışık tutacak zeki çocukların yer aldığı festivale Bağcılar Belediyesi de 7 projeyle katıldı. Bağcılar Belediyesi Fuat Sezgin Bilim Merkezi ve Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi öğrencileri hem hünerlerini sergiliyor hem de yarışıyor. Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Teknofest´te öğrenciler, ?Dijital Su Sigortası?, ?Uyurgezmem?, ?Kazandıran Üstgeçit?, ?Kamuflaj Bileklik?, ?Tanıyan Teknoloji?, ?Engel (SİZ) Işık? ve ?Newton´un Kaskı 4.0? isimli projeleriyle teknoloji meraklılarının karşısına çıktı.

?Newton´un Kaskı 4.0? ile trafik kazalarında sürücünün güvenliği sağlanacak

Çocuklar, aylar öncesinden hazırladıkları projelerini teknoloji meraklılarına büyük bir heyecanla anlatıyor. ?Uyurgezmem? projesiyle uyurgezerlik sonucu oluşabilecek istenmeyen durumları en aza indirmek hedeflenirken; ?Kamuflaj Bileklik? ile hayvan hırsızlığının önüne geçilmesi, ?Newton´un Kaskı 4.0? ile trafik kazalarında sürücünün güvenliğinin, ?Tanıyan Teknoloji? ile de bebek arabalarında güvenliğin sağlanması amaçlanıyor.

Çocuklarımızı buralarda görmek ülkemiz ve milletimiz adına bize umut veriyor

Uluslararası platformda rakiplerine karşı ter döken başarılı minikleri Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı da yalnız bırakmadı. Öğrencileri standlarında ziyaret eden Çağırıcı, sohbet edip onlara moral verdi. Yarışmacılara başarılar dileyen Çağırıcı, ?Çocuklarımızı buralarda görmek ülkemiz ve milletimiz adına bize umut veriyor. Projeleri inceledik ve hepsiyle gurur duyduk. Dinamik, genç ve enerjik bir nüfusa sahip olan ülkemizin teknolojide çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum? dedi.