SENDE EVDE KAL!.... (şiir)

BEN KIRK YIL ÖNCE YAŞADIM BU GÜNÜ

EVDE KAL SEVGİLİM

KAVUŞAMADIK.

MEHMEDİM

Şifa Ola

AH BE GÜLÜM

Video Galeri 1

Evde Kal
DENİZLİ
KORONA
BİLİYOR MUSUN KANALINDA MEHMET CEYLAN
AHMET DAVUTOĞLU
KURBAN MERKEZİ AKTAŞ ÇİFTLİĞİ
Tüm videolar...

Foto Galeri

SINAV NAYRAMPAŞA
MOZAİK FOLKLOR
KÜLÜPLER İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
BAYRAMPAŞA´DA KASTAMONU RÜZGARI
MHP BAYRAMPAŞA´YA KADINLAR
BAYRAK

BU ÇAĞRIYA KULAK VERMEK LAZIM

DOĞRUNUN NEREDEN GELDİĞİNE BAKILMAZ

UTANMAK GELİYORSA İÇİMİZDEN

BU GÜN BİZİM DOĞUM GÜNÜMÜZ

SAYGISIZLIKLARINI İSPAT ETTİLER

DAMAK TADI "ŞEN BESİCİLİK" ADI

SİYASİ TIRPANA DEVAM

BİLİM KURULU ÜYESİ ÖZLÜ’DEN YOLA ÇIKACAKLARA UYARILAR

SOKAĞA ÇIKMA YASA GÜNLERİNİN AYRINTILARI

YENİ DÖNEM, TEDBİRLER İLE ÖZLEMLERİN SENTEZİDİR

SONUÇLAR HERGÜN DAHA İYİYE GİDİYOR

AVM'LER AÇILACMAYA HAZIRLANIYOR AMA!....

ERDOĞAN; “UZLAŞMA ZEMİNİNDE YAPTIK”

HESAPSIZ NORMALLEŞMENİN SONU FELAKET OLMASIN

BAYRAMI LEHİMİZE ÇEVİREBİLİRİZ

AHLAKSIZ SALDIRILARIN KARŞISINDAYIZ...

TEDBİR ALMAK BU KADAR ZOR MU?

ANNE VE TOPLUMDA KADININ YERİ

NE OLUR BİRAZ DAHA DİKKAT!....

BİRAZ VİCDAN BİRAZ ANLAYIŞ

RUMELİ CAMİASININ ACI GÜNÜ

BİLİM KURULU ÜYESİ ÖZLÜ’DEN YOLA ÇIKACAKLARA UYARILAR

HESAPSIZ NORMALLEŞMENİN SONU FELAKET OLMASIN

BAYRAMPAŞA CAMİLERİ LİSTESİ

SOSYAL MESAFELİ CAMİ GENELGESİ YAYINLANDI

BU KADARI DA OLMAZ ARTIK

KAYMAKAM ŞENEL'DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAYRAMI LEHİMİZE ÇEVİREBİLİRİZ

BU GÜNÜN İFTAR MENÜSÜNDE İNCİK HAŞLAMA

SOKAĞA ÇIKMA YASA GÜNLERİNİN AYRINTILARI

BİR BURUK 19 MAYIS KUTLAMASI

KADİR GECESİNDE, KUR’AN’IN KADRİNİ BİLELİM

BAYRAMDA 81 İLDE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI

KAYMAKAM ŞENEL'DEN 19 MAYIS MESAJIARALIK MECLİSİ TARTIŞMALI GEÇTİ

Bayrampaşa Belediye meclisi Aralık olağan toplantısında su zammı ve kentsel dönüşüm tartışmaları ile yapıldı.

Bayrampaşa Belediye Meclis toplantısı 7. Seçim dönemi 1.Toplantı yılı Aralık Olağan 1. Birleşim, 1. Oturumu Meclis Başkanı Ali Hacınoğmanoğlu başkanlığında, Tolga Güneş ve Ceyhun Çalışkan katip üyeliğinde yapıldı.

Emlak ve İstimlak, Park ve Bahçeler, İnsan Kaynakları, İşletme ve İştirakler, İmar ve Şehircilik, Sağlık İşleri, Ulaşım Hizmetleri, Fen İşleri müdürlüklerinden gelen teklifler ilgili komisyonlara sevk edildi. 

Gündem dışı konuşan Bağımsız Meclis Üyesi Murat Aytekin İBB meclisinde İSKİ zammına ret oyu veren AK Parti Meclis üyelerine teşekkür etti. Eski cezaevi yeri ile ilgili bilgi verilmesini istedi. Kocatepe pazarıyla ilgili servis aracı verilmesini istedi. Pazar ile mahalle arasında trafik konusunun çözülmesini istedi. 

Gündem dışı konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Abdülnaser Şimşek, Murat Aytekin´in dile getirdiği Cezaevi yeri ile ilgili çözüm odaklı bir proje sunduk, bu bölgeye özgü bir dönüşüm projesi olarak hayata geçtiğini söyledi. Bu proje sayısal ödül aldığını belirtti. Abdülnaser Şimşek, burasının rantsal dönüşüm olmadığını 31 Mart seçimlerine kadar %64 kabul gördüğünün altını çizdi. Şehir plancıları odasının açtığı dava reddedildiğini bir üst mahkemeye giderek bu plan reddedildiğinin bilgisini verdi. Biz İBB meclis grubu olarak son mahkeme kararı gereği yeniden ilgili komisyonda görüşülmesi için karar verildiğini belirtti. İSKİ zammıyla ilgili de bilgi veren Şimşek; ?Bize 2018 Kasım ayında %15 teklifi geldi, biz bunu seçim sonrası daha köklü bir indirim yapalım diye karar verdik. Seçim sonrası %46 bir indirim yapıldı. İSKi Mayıs ve Kasım genel kurul yapılır. Kasım toplantısında %80 zam teklifi geldi. Daha beş ay öncesi %40 indirilen su ne oldu  da şimdi %80 zam isteniyor dedik ve rettendik? dedi. 

Gündem dışı konuşan CHP Grup Sözcüsü Abdul Fettah Dindar ise cezaevi alanı İBB meclisinde oy çokluğuyla geçtiğini belirtti. İBB meclisinde biraz restleşme olduğunu ?imar komisyon başkanı özür dileyin bunu geçirelim? dediğini bunun yanlış olduğunu söyledin. İndirilen su fiyatının indirimi 2019 içindi bu istenen zam ise 2020 için olduğunu her şeyde zam gelirken normal İSKİ için verilecek zam anormal mi? diye sordu. Cumhurbaşkanı yağmur yağmazsa İstanbul susuz kalacak dediğini hatırlatarak ?Ne olduda İstanbul susuz kalacak?? dedi. 

Bayrampaşa Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili Ahmet Çapık konuşmasında rakamlarla geçmiş yıllarla şimdiki fiyatlarını  açıkladı.

Belediye Başkan Yardımcısı Can Gökhan Balekoğlu iktidarda farklı muhalefette farklı olmamak gerektiğini, vatandaşın hayrına olacak şeyde motor, hayrına olmayacak şeyde de firen olacaklarını belirtti. Balekoğlu ?İktidar yükünü kaldıramadığınız  için, iktidar sorumluluklarını öğreneceksiniz? dedi.

CHP Grup Sözcüsü Abdul Fettah Dindar ile Belediye Başkan Yardımcısı Can Gökhan Balekoğlu bir birlerine gol atmaya çalıştı. Dindar, İSKİ giderlerinin büyük kısmı enerji, enerjiye de zam yapıldı. Enerji zammı 0lumlu da, suya yapılan zam olumsuz mu? Derken Balekoğlu, ise ?iktidar olurken bunları hesap edeceksiniz? dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tüfekçi tartışmaya son noktayı koydu. Sorunları birlikte çözmemiz gerektiğini söyledi.