Video Galeri 1

Evde Kal
DENİZLİ
KORONA
BİLİYOR MUSUN KANALINDA MEHMET CEYLAN
AHMET DAVUTOĞLU
KURBAN MERKEZİ AKTAŞ ÇİFTLİĞİ
Tüm videolar...

Foto Galeri

SINAV NAYRAMPAŞA
MOZAİK FOLKLOR
KÜLÜPLER İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
BAYRAMPAŞA´DA KASTAMONU RÜZGARI
MHP BAYRAMPAŞA´YA KADINLAR
BAYRAK

GENÇLERDEN GAZETEMİZE ZİYARET

İSTANBUL İLÇE EMNİYET MÜDÜRLERİ DEĞİŞTİ

AYIP ETTİN BAŞKAN ... YAPILAN BÜYÜK SAYGISIZLIK

15 ŞEHİTLERİ YAPILAN TÖRENLERLE ANILDI

HAİNLER MİLLETİN VATAN SEVGİSİ KARŞISINDA EMELİNE ULAŞAMADI

MECLİSİNDE 15 TEMMUZ, 30 AĞUSTOSA

MECLİSTEN SREBRENİTSA KINAMASI

26 MİLYON AÇIK 218 MİLYON BORÇ ONAYLANDI

PAPAĞANI ÖLEN ÇOCUĞA BÜYÜK SÜRPRİZ

YENİLENSİN ÇARŞI CADDESİ OLSUN

BAŞKANIN OTURDUĞU SİTEDEN BELEDİYEYE ŞİKAYET

MECLİSE GÖKHAN DAL DAMGASI BAŞKAN ÇARESİZ KALDI

TARİHİ MİRAS, OSMANLININ KILIÇ HAKKI AÇILDI

"YAPILAN İŞLERİ PAYLAŞMIYORSUNUZ"

BAYRAMPAŞA'DA KÜLTÜR MERKEZİ YANDIAK PARTİ YÖNETİCİLERİ SİNDEF!TEN ÖZÜR DİLEDİ

AK Parti Yöneticileri Önder Akarsu ve Kaan Yürür SİNDEF!ten özür dilediği bildirildi.

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Bayrampaşa yöneticileri Önder Akarsu ve Kaan Yürür hakkında, SİNDEF (Sinop Dernekleri Federasyonu) tarafından dağıtılmış erzak kolileri üzerinden itibarsızlaştırıldığı iddia edilerek kınama bildirisi yayınlanmıştı. Bu kınama bildirisini Bayrampaşa Gündem gazetesi dahil ilçemizde yayın yapan gazeteler haber yapmıştı. Son yapılan açıklamada AK parti yöneticileri Önder Akarsu ve Kaan Yürür SİNDEF´ten özür dilediği belirtildi.

SİNDEF 3.Bölge Başkanı Haydar Sönmez imzasıyla yayınlanan bildiride Önder Akarsu ve Kaan Yürür tarafımıza önce sözlü sonra sosyal medya aracılığıyla SİNDEF (Sinop Dernekleri Federasyonu) camiasından ve Sinoplulardan özür diledikleri belirtildi.

"Kamuoyuna saygıyla duyurulur" başlığıyla verilen bildiri söyle;

"KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR
Geçtiğimiz günlerde SİNDEF Bölge Başkanlığınca paylaşmış olduğum KINAMA başlıklı yazımızı mevzu bahis ismi geçen Önder Akarsu ve Kaan Yürür tarafımıza önce sözlü sonra sosyal medya aracılığıyla SİNDEF (Sinop Dernekleri Federasyonu) camiasından ve Sinoplulardan özür dileyerek amaçlarının Sinopluları ve SİNDEF camiasını üzmek ve itibarsızlaştırmak olmadığını beyan etmişlerdir. Bizlerde bu dilenen özürü kabul ederek bu tür paylaşımları yaparken daha dikkatli olunması gerektiği konusunda kendilerine uyarıda bulunup söz konusu KINAMA yazımızı Federasyon Yönetimi olarak kaldırma kararı almış bulunmaktayız. 
Kamuoyuna SİNDEF Yöneticileri olarak bizler her zaman SİNDEF´ in ve Sinopluların haklarını savunacağımızı ve her daim Sinoplulara hizmet etmeye devam edeceğimizi saygıyla duyururuz.

SİNDEF 3.Bölge Başkanı

Haydar Sönmez "

 

 

ÖNDER AKARSU´DAN AÇIKLAMA

 

AK Parti Bayrampaşa medya Birim Başkanı Önder Akarsu SİNDEF tarafından sosyal medya üzerinden yapılan bildiri ile ilgili, bildir paylaşımının altında ve gazetemizi arayarak açıklama yaptı.

Önder Akarsu; "Kınama metninizde Meclis Üyesi Değerli hemşerinizle ilgili kullandığınız sert ve haksız bir ifade vardı. Size yaptığınız açıklamada kendisinin konuya müdahalesini belirtmiştik ama bu metinde kendisiyle ilgili bir açıklama göremedim. Bu şekilde Sinop´lu hemşeriniz olan Meclis üyesi Ali ÇALIŞKAN´ın haksız yere Sinop´a sahip çıkmayan birisi algısı oluşmaktadır. Dikkate almanızı rica ederim. Bilginize"

Sosyal medya paylaşımını da gaztemizle paylaştı.

/resimler/2019-6/14/1035388714718.jpg